Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: edit
el: επεξεργασία

en: All
el: Όλες

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Edit term
el: Τροποποίηση όρου

en: Node count
el: Μετρητής κόμβων
