Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Search
eo: Serĉu

en: edit
eo: redakti

en: All
eo: Ĉiuj

en: Edit term
eo: Redaktu terminon
