Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Search
et: Otsing

en: edit
et: muuda

en: All
et: Kõik

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Node count
et: Postituste hulk
