Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Search
eu: Bilatu

en: edit
eu: editatu

en: All
eu: Guztiak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Edit term
eu: Terminoa editatu

en: Node count
eu: Nodo kopurua
