Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Search
fi: Etsi

en: edit
fi: muokkaa

en: All
fi: Kaikki

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Edit term
fi: Muokkaa termiä

en: Node count
fi: Solmujen lukumäärä
