Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Search
gl: Buscar

en: edit
gl: editar

en: All
gl: Todo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Edit term
gl: Editar termo

en: Node count
gl: Conteo de nodos
