Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Search
hi: खोज

en: edit
hi: संपादन करें

en: All
hi: सभी

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Edit term
hi: पद बदलें
