Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Search
hr: Pretraga

en: edit
hr: uredi

en: All
hr: Svi

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Edit term
hr: Uredi pojam

en: Node count
hr: Broj unosa
