Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Search
hu: Keresés

en: edit
hu: szerkesztés

en: All
hu: Mind

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term
hu: Kifejezés

en: Edit term
hu: Kifejezés szerkesztése

en: Number of results per page
hu: Oldalanként megjelenő eredmények száma

en: Node count
hu: Tartalomszámláló

en: Search for taxonomy terms
hu: Taxonómia kifejezés keresése
