Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Search
id: Pencarian

en: All
id: Semua

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Term
id: Istilah

en: Edit term
id: Edit istilah

en: Node count
id: Jumlah node
