Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Search
it: Cerca

en: edit
it: modifica

en: All
it: Tutti

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Term
it: Termine

en: Edit term
it: Modifica termine

en: Node count
it: Conteggio dei nodi
