Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Search
ja: 検索

en: edit
ja: 編集

en: All
ja: すべて

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Term
ja: ターム

en: Edit term
ja: タームの編集

en: Number of results per page
ja: 一ページあたりの結果数

en: Node count
ja: ノード数
