Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Search
jv: Goléki

en: edit
jv: sunting

en: All
jv: Kabèh

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Node count
jv: Jumlah node
