Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: All
ka: ყველა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Edit term
ka: ტერმინის შესწორება
