Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Search
kk: Іздестіру

en: edit
kk: түзету

en: All
kk: Барлық

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: Node count
kk: Материалдардың саны
