Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: edit
km: កែសម្រួល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Edit term
km: កែសម្រួល​ពាក្យ

en: Node count
km: ចំនួន​ថ្នាំង
