Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Term
kn: ಅವಧಿ
