Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Search
ku: گەڕان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: All
ku: هەموو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Node count
ku: ژمارەی گرێ
