Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Search
lt: Paieška

en: edit
lt: redaguoti

en: All
lt: Visi

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Node count
lt: Mazgų kiekis
