Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Search
lv: Meklēt

en: edit
lv: labot

en: All
lv: Visi

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Node count
lv: Mezglu skaits
