Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Search
mn: Хайх

en: edit
mn: засварлах

en: All
mn: Бүгд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
