Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Search
nl: Zoeken

en: edit
nl: bewerken

en: All
nl: Alle

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: Number of results per page
nl: Aantal resultaten per pagina

en: Node count
nl: Het aantal nodes
