Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: edit
pl: edytuj

en: All
pl: Wszystko

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term
pl: Termin

en: Edit term
pl: Edycja terminu

en: Node count
pl: Liczba węzłów
