Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Search
pt: Pesquisar

en: edit
pt: editar

en: All
pt: Todos

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Term
pt: Termo

en: Edit term
pt: Editar termo

en: Node count
pt: Contagem de nós
