Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Search
ro: Căutare

en: edit
ro: modifică

en: All
ro: Toate

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term
ro: Termen

en: Edit term
ro: Modifică termen

en: Node count
ro: Contor noduri
