Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Search
ru: Поиск

en: edit
ru: изменить

en: All
ru: Все

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Term
ru: Термин

en: Edit term
ru: Редактирование термина

en: Node count
ru: Количество материалов
