Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: edit
sk: upraviť

en: All
sk: Všetky

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Edit term
sk: Upraviť termín

en: Node count
sk: Počet uzlov
