Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Search
sl: Išči

en: edit
sl: uredi

en: All
sl: Vsi

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: Node count
sl: Število vozlišč
