Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: edit
sq: ndrysho

en: All
sq: Të gjitha

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Edit term
sq: Ndrysho termin
