Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Search
sv: Sök

en: edit
sv: redigera

en: All
sv: Alla

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Edit term
sv: Redigera term

en: Node count
sv: Antal noder
