Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Search
ta: தேடல்

en: edit
ta: மாற்று

en: All
ta: எல்லா

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Edit term
ta: வகையை மாற்று

en: Node count
ta: முனை எண்ணிக்கை
