Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Search
th: ค้นหา

en: edit
th: แก้ไข

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์
