Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Search
tr: Ara

en: edit
tr: düzenle

en: All
tr: Tümü

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Term
tr: Terim

en: Edit term
tr: Terim düzenle

en: Node count
tr: Düğüm sayısı
