Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Search
uk: Пошук

en: edit
uk: редагувати

en: All
uk: Все

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term
uk: Термін

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Node count
uk: Кількість матеріалів
