Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: edit
vi: sửa

en: All
vi: Tất cả

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Edit term
vi: Chỉnh sửa từ liệu

en: Number of results per page
vi: Số kết quả mỗi trang:

en: Node count
vi: Số bài viết
