Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Search
az: Axtarış

en: edit
az: redaktə et

en: All
az: Hammısı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Edit term
az: Termini redaktə edin

en: Node count
az: Nod sayı
