Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Search
be: Пошук

en: edit
be: рэдагаваць

en: All
be: Усе

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Edit term
be: Рэдагаваць тэрмін

en: Node count
be: Падлік вузлоў
