Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Search
bo: འཚོལ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Edit term
bo: ཐ་སྙད་རྩོམ་སྒྲིག

en: Node count
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་གྲངས
