Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Search
bs: Pretraga

en: edit
bs: izmijeni

en: All
bs: Sve

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Edit term
bs: Izmjeni termin
