Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Search
de: Suche

en: edit
de: Bearbeiten

en: All
de: Alle

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Term
de: Begriff

en: Edit term
de: Begriff bearbeiten

en: Number of results per page
de: Anzahl der Ergebnisse pro Seite

en: Node count
de: Anzahl der Beiträge
