Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Search
es: Buscar

en: edit
es: editar

en: All
es: Todo(s)

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Term
es: Término

en: Edit term
es: Editar término

en: Number of results per page
es: Cantidad de resultados por página

en: Node count
es: Cantidad de nodos
