Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Search
fr: Rechercher

en: edit
fr: modifier

en: All
fr: Tout

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Term
fr: Terme

en: Edit term
fr: Modifier le terme

en: Number of results per page
fr: Nombre de résultats par page

en: Node count
fr: Nombre de nœuds
