Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Search
he: חיפוש

en: edit
he: עריכה

en: All
he: הכל

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Edit term
he: עריכת סיווג

en: Node count
he: ספירת פריטי תוכן (nodes)
