Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Search
is: Leit

en: edit
is: breyta

en: All
is: Allt

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Term
is: Hugtak
