Taxonomy Find (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Search
oc: Recercar

en: edit
oc: modificar

en: All
oc: Tot

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Edit term
oc: Modificar lo tèrme

en: Node count
oc: Comptage dels nosèls
