Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta10) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Other
da: Anden

en: taxonomy
da: taksonomi

en: Machine name
da: Internt navn

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
da: Det maskinlæsbare navn kan ikke være "tilføj" eller "vis".
