Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta10) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Other
gl: Outro

en: taxonomy
gl: taxonomía

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
gl: O nome de sistema non se pode «engadir» ou «listar».
