Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta12) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Other
ar: آخر

en: taxonomy
ar: تصنيف

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
ar: الاسم البرمجي لايمكن أن يكون "add" أو "list".
