Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta12) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Other
ca: Altres

en: taxonomy
ca: taxonomia

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
ca: El nom-llegible-per-la-màquina no es pot "afegir" ni "llistar".
