Taxonomy Machine Name (7.x-1.0-beta12) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Other
hr: Ostalo

en: taxonomy
hr: taksonomija

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
hr: Stroju čitljiv naziv ne može biti "add" ili "list".
